26 March 2019
21 marca - Dzień wiosny     fotorelacja

Zima nie odpuszcza, ale 21-ego marca nasza szkoła zazieleniła się, zaróżowiła, co niektórzy zakwitli, inni puścili pąki... Wszystko stanęło na głowie: uczniowie przejęli szkołę i poprowadzili lekcje za nauczycieli, odtwarzając pierwowzory z dbałością o detale, nie pomijając fryzur, sposobu mówienia i stroju. W sprawnie przeprowadzonych przez Samorząd Uczniowski wyborach wyłoniliśmy najpiękniejszą Wiosnę 2019. Uczennice z grupy taneczno - sportowej prowadzonej przez panią Dyrektor zaprezentowały zjawiskowy taniec ze wstążkami, a całą imprezę zwieńczył finałowy mecz szkolnego turnieju tenisa stołowego.

LINKI

                       Dyrektor szkoły:  Monika Krawczyk                                            Sekretariat    256845060                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Zespół Szkół nr 2 w Łaskarzewie

                                                                                                                                                  e - mail:  2gim_laskarzew@wp.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               ul. Kolejowa 13

                       

Copyright ZS 2 Łaskarzew 2018