08 October 2017
200. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki

8 października 2017 r. społeczność naszej szkoły wzięła udział w uroczystości 200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.

 

LINKI

                       Dyrektor szkoły:  Monika Krawczyk                                            Sekretariat    256845060                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Zespół Szkół nr 2 w Łaskarzewie

                                                                                                                                                  e - mail:  2gim_laskarzew@wp.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               ul. Kolejowa 13

                       

Copyright ZS 2 Łaskarzew 2018