01 June 2019
20 - lecie kapłaństwa ks. Mariusza Szyszko

Dziękujemy Ci za Twoje Kapłaństwo. Dziękujemy, że łamiesz się z nami sobą jak chlebem.Dziękujemy za Twoje wielkie serce pełne niewyczerpanej miłości i dobroci. Ale najbardziej dziękujemy za Twoją wiarę. Z całego serca życzymy Ci dużo zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. Życzymy, byś przez całe Swoje życie podążał z ufnością i nadzieję za Panem. Wszystko co robisz, czyń nadal z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotkanymi ludźmi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie trać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie prawdę i obdarzy błogosławieństwem.  Życzymy błogosławieństwa Bożego, Światła Ducha Świętego opieki Matki Przenajświętszej i wytrwałości w pełnieniu pracy duszpasterskiej.

 

                                                        Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi, Uczniowie

 

LINKI

                       Dyrektor szkoły:  Monika Krawczyk                                            Sekretariat    256845060                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Zespół Szkół nr 2 w Łaskarzewie

                                                                                                                                                  e - mail:  2gim_laskarzew@wp.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               ul. Kolejowa 13

                       

Copyright ZS 2 Łaskarzew 2018