Lektury do wypożyczenia w bibliotece na rok szkolny 2018/2019

Klasa IV .

Ilość książek w bibliotece

1. Jan Brzechwa,---- Akademia pana Kleksa ...................................18szt.
  2. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, ----Mikołajek................27szt.
  3. Joanna Olech,---- Dynastia Miziołków..........................................10szt.
  4.  Frances Hodgson Burnett,---- Tajemniczy ogród.....................17szt.
  5. M.Kownacka, Z.Malicka,---- Dzieci z Leszczynowej Górki....11szt.

Klasa V .

1.  Lewis, Opowieści z Narni. Lew, czarownica i stara szafa ...18szt.
  2. Ferenc Molnar,---- Chłopcy z Placu Broni .................................29szt.
  3. Bolesław Prus---- Katarynka..........................................................26szt.

Klasa VI .

1. Kornel Makuszyński ----Szatan z siódmej klasy…..….22szt.
  2. E. Niziurski----Sposób na Alcybiadesa...……..…............19szt.
  3. I. Jurgielewiczowa----Ten obcy………..…………............….35szt.
  4. St. Lem---- Bajki robotów…………..….……………...............18szt.
  5. J.R.R.Tolkien----Hobbit czyli tam i z powrotem......….20szt.
  6. M.Twain----Przygody Tomka Sawyera……….……......…12szt.
  7. L.M. Montgomery----Ania z Zielonego Wzgórza .......30szt.

Klasa VII                                       Ilość książek w bibliotece

1. Antoine de Saint-Exupery,---- Mały Książę .............................16szt.

2. Juliusz Słowacki, ----Balladyna  ................................................ ..16szt.

3, Aleksander Fredro, ----Zemsta ....................................................18szt

4. Ernest Hemingway,---- Stary człowiek i morze............... ......11szt.

5. Henryk Sienkiewicz,---- Latarnik .................................................30szt.

6. Charles Dickens, ----Opowieść wigilijna ..................................10 szt.

7. Adam Mickiewicz, ----II część Dziadów.....................................15szt.

8. Henryk Sienkiewicz,---- Krzyżacy ...............................................17szt.

Klasa VIII

1. A. Kamiński----Kamienie na szaniec........ …….................  ...13szt.

2. Adam Mickiewicz, ----Pan Tadeusz.........................................11szt.

3. Henryk Sienkiewicz, ----Quo vadis .........................................11szt.

4. Stefan Żeromski---- Syzyfowe prace........................................9szt.

5. E.-E. Schmitt----Oskar i pani Róża...........................................8szt.

6. A.Fiedler ----Dywizjon 303…………………...............................…...36szt.

Klasa III gim

1. E. Hemingway ----Stary człowiek i morze....................…….11szt.

2. Molier ----Skąpiec………………………………................21szt

3. Stefan Żeromski---- Syzyfowe prace......................................9.szt.

4. A. Kamiński----Kamienie na szaniec....... ……..............….13szt.

Lektury do wypożyczenia
26 października 2018